Exceptional 4-Bedroom Duplex Pool & Security

  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Exceptional 4-Bedroom Duplex Pool & Security Marrakesz cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Dżamaa al-Fina w 3 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Obiekt położony jest około 20 min pieszo od dworca kolejowego Dworzec owy i około 10 min pieszo od przystanku autobusowego Menara.

W Exceptional 4-Bedroom Duplex Pool & Security znajduje się 4 sypialnie.

Ten apartament dysponuje prywatnym basenem kąpielowym i tarasem.

Obiekt jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Ogród Majorelle leży w odległości 3,1 km, a Muzeum Dar Si Said - 4 km od tego apartamentu. Medyna Marrakeszu znajduje się w ciągu około 10 min jazdy samochodem od apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Exceptional 4-Bedroom Duplex Pool & Security Marrakesz
Menara Garden Cosy Appartement Hivernage
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Menara Garden Cosy Appartement Hivernage

9.8
Wyjątkowy 24 opinie
32 m od nieruchomości
Residence Menara Garden Proche Gare & Jardins Menara
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Residence Menara Garden Proche Gare & Jardins Menara

47 m od nieruchomości
Chic 2Br Apartment Wifi Balcon
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Chic 2Br Apartment Wifi Balcon

10
Wyjątkowy 5 opinii
282 m od nieruchomości
USD 181 USD 163
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Taras

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Exceptional 4-Bedroom Duplex Pool & Security akceptuje zwierzęta?
      Niestety Exceptional 4-Bedroom Duplex Pool & Security nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Exceptional 4-Bedroom Duplex Pool & Security Marrakesz

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij